Wspaniale , że tu jesteś !

 

Naprawedę wierzę.

że każde zdjęcie powinno jest historią samą w sobie.

Dzień twojego ślubu jestem  w stanie opowiedzieć 10 zdjęciami,

a emocje oddać  trzema,

chcesz zobaczyć?

 

 

Skoro już tu trafiłaś …

to pewnie widziałaś już kilka galerii, podoba ci się mój styl, lub byłaś , na którymś przyjęciu na którym byłam i ja. Myślę, że ważne jest by się polubić- jeśli do tej pory jeszcze mnie nie lubisz. Nie ma sensu pracować z kimś kogo się nie darzy się sympatią. Moja praca jest bardzo emocjonalna, przed każdym zleceniem myślę ” naj najlepiej mogę z tobą pracować, jakie masz życzenia,  co by cię uszczęśliwiło? To pomaga  wyrwać się z rutyny tego co robię już prawie  automatycznie i  przypomnieć sobie dla kogo i najważnijesze DLACZEGO to robię. Mam taką małą życiową misję – uszczęsliwiać ludzi , robię to między innymi przez fotorgafię. To jest to coś co łączy mnie z ludzmi.  Taki mój prywatny język towarzyski. Mój talent, twoje pragnienia- to  jest nasz  skarb .

Slide background
Slide background
Slide background

PLAN MUSI BYĆ,

Życie na wariata jest fajne, ale mało praktyczne.  Niespodziewane wejścia są świetnie do fotografowania, ale ja wolę wiedzieć wcześniej kogo , gdzie i kiedy będę fotografować . Dlatego też mam swój mały informator, który wyślę ci najpózniej na 2 tygodnie przed wyznaczoną datą ślubu, pomoże on ci  w staleniu  wszystkich ważnych informacji  i szczegółów, tak by o niczym nie zapomnieć. To jest również czas na wprowadzenie wszystkich updatów i wypowiedzenia wszystkich twoich  życzeń związanych  z moją pracą w tym dniu.

Wielki dzień !

Jeśli jesteśmy daleko od siebie , na pewno zjawię się w wyznaczonym miejscu dzień wcześniej. Grzecznie zmelduje się  w  hotelu, przygotuję sprzęt i porządnie wyśpię przed moim dniem pracy ( bo kto by chciał mieć worki pod oczami).  Wypoczęta i gotowa do pracy zjawię się we wcześniej wyznaczonym miejscu  – najczęściej zjawiam się u Panny Młodej bo tam dużo się dzieje. Jeśli mam ze sobą asystenta dzielimy się zadaniami, ja udaję się do Pani Młodej , drugi fotograf do Pana Młodego. Jeśli jestem sama sprytnie dzielę swój czas pomiędzy obie strony.

<*Jeśli jestem dzień wcześniej , a nie mieliśmy wcześniej czasu się spotkać ,możemy wykorzystać ten czas i wybrać się na krótką sesję. Kilka chwil ze mną i aparatem na pewno rozładuje napięcie i pozwoli nam cieszyć się jutrzejszym dniem bez stresu . Bo przecież chodzi nam o to żeby się dobrze bawić 🙂

 

Przygotowania

To intymny i radosny czas dla rodziny i przyjaciół. Będę gdy mnie potrzebujesz – zniknę , gdy chcesz zostać sama. To czas detali, więc przygotuj proszę wszystkie swoje akcesoria w jednym miejscu – pokoju , tak by o niczym nie zapomnieć. Fotografuję przy swietle naturalnym ( chyba , że ślub odbywa się wieczorową porą), więc o ile to możliwe wybierz na swoje przygotowania pokój z dużą iloscią natualnego swiatła w neautralnych kolorach, zbyt dużo kolorów i sprzętów wprowadza niepotrzebny chaos. A chcemy skupić się na tobie.

Ceremonia

 

Chwila największych emocji

Najchętniej  fotografuję w plenerze, jeśli jednak ceremonia odbędzie się w kościele lub innych urzędzie, konieczne jest wcześniejsze powiadomienia odpowiednich ludzi o mojej obecności, tak by obyło się bez niespodzianek. Podczas ceremoni staram się być niewidoczna. Nie zobaczysz flashy bo ich nie używam. Moje aparaty  i obiektywy są na tyle czułe, że doskonale radzą sobie bez blasku flash. Pamiętaj by podczas przysięgi nie patrzeć pod nogi tylko w oczy swojego ukochanego. Kolorowe konfetti i kwiaty świetnie wyglądają na zdjęciach , więc bawmy się. Po uroczystości kilka oddechów, dajcie mi chwilę zebrać sprzęt i w drogę na wesele…. nie , nie, mamy jeszcze coś do załatwienia.

 

 

 

GDY OPADNĄ EMOCJE

Stęskniliście się? Ja bardzo.

Jeśli śledzicie na bierząco swoje media społecznościowe to na pewno zauważyliście, że jeszcze w dniu waszego ślubu pojawiły się na waszych profilach wasze zdjęcia. Żywie takie głebokie przekoanie, że wszystko najlepiej smakuje na świeżo i małych ilościach, dlatego też i najwięcej radości sprawiają takie nieoczkiwane niespodzianki. Kolejną niespodzianką będzie to , że  już  po 7 dniach dostaniecie swoją galerię ze zdjęciami. Bo życie jest za krótkie żeby czekać. Otrzymacie też wstępny projekt waszego albumu, pamiętajcie, że macie pełne prawo do wyrażenia swojej opinii i pomysłów.

Choose your album

 

ZRÓBMY ZDJĘCIE NA PAMIĄTKĘ

Gdy wszyscy goście udają się na miejsce przyjęcia , my tymczasem potrzebujemy trochę czasu tylko dla siebie. Zanim dołączymy  do reszty  towarzystwa musimy uspokoić emocje i przelać piekno tej chwili na karty pamieci.  To czas na portretową sesję. Gorąco wierzę , że nie miejsca a ludzie są najważniejsi, dlatego kilka ujęć z bliskich odległości to to co  jest nam potrzebne w danej chwili. Najczęściej fotografuję obiektywen stałoogniskowy ( czyli takim bez zooma), co w praktyce oznacza, że muszę się nabiegać, ale jest warto.  Te obiektywy pięknie rozmywają tło, tak , że najważniejszy element fotografii, czyli wy jest przepiekne wyeksponowany a o to nam przecież chodzi.

 

Po dotarciu na przyjęcie , chwila oddechu i kilka pamiątkowych zdjęć rodzinnych. Tak aby każdy był zadowolonony.

A potem czas na…

CZAS NA ZABAWĘ

Pierwsze toasty za nami, kolację podano, słońce zachodzi już za horyzont. Nastał więc czas szaleństwa.

Możemy oficjalni roozpocząć zabawę. Twoja suknai wiruje wokół twoich kostek podczas pierwszego tańca, którym zapraszacie wszystkich do zabawy i świętowania waszego szczęścia. To czas na flashe . Z góry przepraszam jeśli poniesie mnie muzyka, tak już mam. Będę świętować razem z wami, ale skupienie pozostanie do ostatnich wspólnych chwil dopóki po kilkunastu wspólnych godzinach przyjdzie nam się rozstać. Ale nie smućcie się . Jeszcze się zobaczymy.

Jeśli wszystko przebiegłe według mojego planu jesteśmy 6 tygodni po śłubie i trzymacie już w swoich rękach swój album wraz z cudownym pudełkiem niespodzianek.

I co podoba się? Mówiłam, że będziecie zachwyceni? Przecież obiecałam.

 

FILM- MOJA NOWA MIŁOŚĆ

Lubię stałe klatki , kocham je wręcz.

Wierzę  też głęboko , że jedenobraz jest wart tysiąca słów,

ale jest coś inengo co budzi moje serce do życia. RUCH.

Krótkie ujęcia , zmieszane ze sobą, rozmyte i ostre obrazy, detale i panoramy  przez, które przelewają  się kolor i cienie – to coś w czym można się zakochiwać od nowa cały czas. Gdy nasze oczy przestają mrugać,  gdy oddychamy w rytm muzyki, która towarzyszy obrazowi, to jesteśmy tam, jesteśmy w tamtej rzeczywistości.

Chciałabyś by tak wyglądał twój film ślubny?

Do you want to know how it will look your wedding

threw my eyes?

Come and Check