PASSION is good but HUSTEL is better

 

DEFINITELY…

NOT ONLY A PHOTOGRAPHER!

Gdy byłam mała  moja babcia zabierała mnie ze sobą jako pomoc przy przygotowywaniu przyjęć weselnych. Wśród kilogramów  jedzenia,  gwaru, śmiechu i muzyki ja żyłam w swoim magicznym świecie. Świecie kolorów, uniesienia, wyczekania na coś ważnego i pięknego. Do dziś mam w pamięci te zapachy i smaki – wpomnienia, które na trwałe wbiły się w moją pamięć, które niezauważalnie przetrwały i miały ogromny wpływ na moje dorosłe życie. Pamiętam , że to wyczekiwanie było uzależniające, samo wesele było wspaniałym finałem szczęścia.  Ale zaraz po nim- smutek i poczucie straty, bo ten piękny czas się skończył.  Ale radość wracała , gdy po 2 miesiącach udało się dostać tę wymarzony album ( tylko by obejrzeć) , tę wielką kasetę vhs by przebrnąć  jeszcze raz przez 5 godzin tego dnia. Pamiętam , że potrafiłam oglądać ją w kółko, tylko po to by poczuć jeszcze raz to co czyłam w tamtych momentach. Można na zawsze mieć ten moment , to wspaniałe – pomyślałam jako 5 latka. A potem zapomniałam na kolejne 15 lat. Do czasu , gdy z moją cudowną , nową kamera, z milionem opcji, których nie rozumiałam, wybrałam się na wesele koleżanki. Dalej to już  historia.

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

CO  ROBIĘ… GDY NIE ROBIĘ ZDJĘĆ !

Wraz z przyjaciółką ze studiów prowadzimy bloga i projektujemy wnętrza.

Możesz nas odwiedzić, będzie nam bardzo miło:)

 

Od dziecka uwielbiałam suknie – nie sukienki ,SUKNIE , piękną pozostałość po dawnych czasach “elegancji  i kobiecości”. Dlatego  w swoim domu mam cały pokój , gdzie oprócz moich kamer mieszkają one:) I mają swoją stronę na instagramie…

 

NA PEWNO  NIE ZDRADZĘ SEKRETÓW RODZINNYCH

Życie prywatne  jest po to żeby pozostało prywatne, dlatego nie dzielę się ze światem tym co jest zarezerwowane tylko dla najbliższych mi ludzi. Podobnie postępuję jeśli chodzi o moich klientów. Dlatego możesz być pewny , że twoja historia jest bezpieczna w moich rękach. Pokażemu światu tylko tyle by nam zazdrościł, ale największe sekrety zachowamy dla siebie. Jesteś gotowa na wspólną przygodę?

” cytat”

 

 

zobacz backstage

 

 

 

rustic wedding

 

 

 

Talk  to me:) !